SMART школа
єдина освітня інформаційна система для закладів загальної середньої освіти України
довідка користувача
 Реєстрація та налаштування ЗЗСО: Інтерфейс учителя: Інтерфейс здобувача освіти: Додаткові функції адмінпанелі: Класне керівництво (адмінпанель): Додаткова інформація:


повернутися на головну

Реєстрація закладу освіти на платформі "SMART школа".

   Відкрита реєстрація. Якщо на платформі "SMART школа" активовано відкриту або модеровану реєстрацію для закладів загальної сереньої освіти, то на головній сторінці у верхньому лівому кутку Ви побачите кнопку РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ.

   Перейшовши на сторінку реєстрації закладу освіти заповніть реєстраційну форму. Приймаються запити тільки з офіційними поштовими електронними адресами ЗЗСО, які вказані у інформаційній системі управління освітою isuo.org Якщо в реєстраційній формі Ви вкажете некоректну інформацію про назву закладу освіти або відмінну від офіційної електронну адресу адміністрація платформи "SMART школа" відмовить у реєстрації та підключенні до своїх сервісів.    Надсилаючи реєстраційну інформацію до "SMART школа" Ви підтверджуєте, що ознайомилися з нашими Умовами конфіденційності та Угодою користувача і погоджуєтеся з ними та зобов'язуєтеся їх дотримуватися.

   Після заповнення реєстраційних даних та введення капчі натисніть кнопку приєднати заклад освіти. Відразу на вашу електронну адресу, яку ви вказали в формі реєстрації, надійде лист з посиланням для активації облікового запису закладу освіти. Це вимушена міра, яка дозволяє підтвердити нам, що ви не робот та маєте доступ до офіційної електронної скриньки закладу освіти. Як тільки ви перейдете за посиланням у електронному листі - обліковий запис вашого закладу освіти одразу буде активовано. На електронну адресу надійде лист з даними для входу до адмінпанелі. У ньому будуть логін та пароль основного адміністратора закладу освіти (далі адміністратор ЗЗСО). Він призначений для налаштування даних про ЗЗСО, реєстрацію користувачів, вчителів, учнів. Обліковий запис адміністратора не призначений для створення уроків!
   Для початку роботи на платформі "SMART школа" вам потрібно виконати наступні кроки:

  1. Меню "предмети" - додати нові або відредагувати вже існуючі;
  2. Меню "класи" - додати нові або відредагувати вже існуючі;
  3. Меню "реєстрація користувачів" - додати нових користувачів учителів та здобувачів освіти (якщо це не було зроблено кимось раніше);
  4. Повернутися до меню "класи" та призначити класних керівників;
  5. Меню "друк паролів" - видрукувати або передати в електронному варіанті особисті картки з логінами та паролями користувачам платформи.
   Більш детально усі ці кроки описано в довідці. Реєстрацію користувачів здійснює адміністратор ЗЗСО! Вчителям та здобувачам освіти неможливо зареєструватися та приєднатися до облікового запису закладу освіти самостійно.