SMART школа
єдина освітня інформаційна система для закладів загальної середньої освіти України
довідка користувача
 Реєстрація та налаштування ЗЗСО: Інтерфейс учителя: Інтерфейс здобувача освіти: Додаткові функції адмінпанелі: Класне керівництво (адмінпанель): Додаткова інформація:


повернутися на головну

Інтерфейс здобувача освіти. Сторінка уроку.

   Перейшовши на сторінку уроку здобувач освіти може отримати інформацію про його наповнення, початок заняття, тему уроку, опис, оцінку за урок, домашнє завдання, додані посилання на зовнішні ресурси в мережі Інтернет (посилання на відеозустрічі), вкладені зображення.
   Для кожного заняття учитель вказує термін активності. Від початку уроку і протягом цього терміну активності здобувачі освіти можуть додавати власні вкладені зображення (фото робіт, скріншоти) та спілкуватися у чаті, обмінюватися посиланнями на завнішні ресурси, файлобмінники. Повідомлення у чаті можуть бути відправлені, як усім учасникам групи, так і особисто учителеві. Перегляд вкладених зображеннь від здобувачів освіти доступний лише вчителеві.
   Зворотній зв'язок здобувача освіти з учителем доступний через вкладені зображення, повідомлення в чаті уроку, обмін посиланнями на зовнішні ресурси в мережі Інтернет (файлобмінники) в чаті уроку.