SMART школа
єдина освітня інформаційна система для закладів загальної середньої освіти України
довідка користувача
 Реєстрація та налаштування ЗЗСО: Інтерфейс учителя: Інтерфейс здобувача освіти: Додаткові функції адмінпанелі: Класне керівництво (адмінпанель): Додаткова інформація:


повернутися на головну
що таке "SMART школа"?

   Освітня інформаційна система «SMART школа», веб сайт в мережі інтернет https://lesson.org.ua створена, з метою реалізації вимог щодо організації освітнього процесу закладів загальної середньої освіти України, використання передових технологій для забезпечення якісного впровадження дистанційного та змішаного режимів навчання.
   «SMART школа» єдина освітня інформаційна система, розробниками якої є вчителі-практики однієї із українських шкіл Волині.
   Перша версія платформи була створена та розпочала роботу в жовтні 2020 року. В ній було враховано та реалізовано усі побажання учасників освітнього процесу Горохiвського лiцею №1 iм. I.Я. Франка Горохiвської мiської ради Луцького району Волинської областi, щодо його організації та управління в дистанційному та змішаному режимах (і не тільки).
   Автором та власником інтернет платформи «SMART школа» є Кулай Валерій Слав’янович відповідно до свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від 23 серпня 2022 р. №114417 виданим ДП «Український інститут інтелектуальної власності».
   Функціонал платформи складається із трьох модулів «Здобувачам освіти та батькам», «Вчителям», «Адмінпанель».
   Освітня інформаційна система «SMART школа» є багатокористувацькою для ЗЗСО.
   На сьогоднішній день ми маємо багато позитивних відгуків від закладів освіти які використовують функціонал платформи.

Місія «SMART школа»

   «SMART школа» пропонує своїм користувачам освітню цифрову платформу, яка максимально розкриє їхній освітній потенціал. Вони прямуватимуть шляхом, на якому будуть критично мислити та з легкістю долати усі виклики стандартів освіти сьогодення, підвищувати якість освітнього процесу.

Візія «SMART школа»

• сучасний освітній інформаційний простір, що об’єднує однодумців (учнів, батьків, учителів);
• місце, де зростають успішні учні — майбутні лідери, патріоти, реформатори;
• територія довіри та можливостей;
• сучасні вчителі які успішно використовують усі новітні цифрові технології в своїй освітній діяльності та втілюють прогресивні ідеї;
• флагман та рушій освітніх інновацій України.

Цінності «SMART школа»

☀ Довіра
☀ Розвиток
☀ Повага
☀ Відповідальність
☀ Командність

   «SMART школа» з повагою ставиться до запитів користувачів, незалежно від масштабу закладу освіти, та гарантує професійний підхід на кожному етапі роботи.