SMART школа
єдина освітня інформаційна система для закладів загальної середньої освіти України
довідка користувача
 Реєстрація та налаштування ЗЗСО: Інтерфейс учителя: Інтерфейс здобувача освіти: Додаткові функції адмінпанелі: Класне керівництво (адмінпанель): Додаткова інформація:


повернутися на головну

Створення нового журналу.

   Ввівши логін і пароль (меню ВХІД) на платформі користувач "вчитель" переходить до власного інтерфейсу в якому бачить перелік доступних пунктів меню: електронні журнали, моя історія уроків, документи, розклад дзвінків, адмінпанель.

   Пункт меню "Електронні журнали" призначений для створення нових електронних журналів (груп для навчання), а також їх наповнення уроками, оцінками та ін.

   Алгоритм створення нового журналу (групи) для навчання.
   Щоб створити новий журнал потрібно перейти до меню "Новий електронний журнал". Обрати клас та предмет. Примітку вказувати не обов'язково. Вона вказується при створені двох чи більше груп з однакового навчального предмету.

   Наступним кроком оберіть учасників для групи навчання. За замовчуванням обрано усіх здобувачів освіти, що входять до цього класу. Заберіть відмітки навпроти тих користувачів, що не входять до групи. Натисніть кнопку "Створити". Новий електронний журнал появиться в переліку на сторінці "Електронні журнали".