SMART школа
єдина освітня інформаційна система для закладів загальної середньої освіти України
довідка користувача
 Реєстрація та налаштування ЗЗСО: Інтерфейс учителя: Інтерфейс здобувача освіти: Додаткові функції адмінпанелі: Класне керівництво (адмінпанель): Додаткова інформація:


повернутися на головну

Наповнення уроку матеріалами, посиланнями на зовнішні ресурси, оцінками. Чат.

   Сторінка уроку є основним носієм інформації про заняття. Вона дозволяє відображати заздалегіть створене вчителем наповнення уроку, а також обмінюватися інформацією зі здобувачами освіти в реальному часі. Зворотній зв'язок між учителем та здобувачем освіти забезпечується доданими зображеннями, повідомленнями в чаті уроку, посиланнями на зовнішні ресурси у мережі Інтернет в чаті уроку. Повідомлення в чаті можуть бути адресовані як всім учасникам так і конкретному користувачу. Аналогічна можливість закладена при обміні зображеннями.
   Нижче на малюнку показано вікно інтерфейсу для обміну забраженнями. Максимальний розмір файлу, що надсилається 10 Мб. Формати які підтримує сервер: jpg, png.

   Зображення додані учителем відображаються внизу сторінки відразу посля посилань на зовнішні ресурси. Вкладені зображення від здобувачів освіти розміщуються відразу після них. В інтерфейсі уроку нові зображення мають спеціальну помітку. Вона зникає після того, як зображення було переглянуто вчителем у повноекранному режимі.

   Посилання на зовнішні ресурси мережі Інтернет додані учителем розміщуються впорядковано у окремому блоці внизу під описом уроку. Вони найчастіше використовуються для перегляду сторонніх вебсторінок з відео, презентаціями, тестами та ін.

   Інтерфейс додавання оцінки є інтуїтивно зрозумілим. Додана оцінка відразу фіксується для обраного здобувача освіти. Оцінку можна змінювати або видаляти.

   Нижче показано інтерфейс додавання оцінки для 5 класу (НУШ). Як видно зі скріншота оцінювання здійснюється по кожному результату навчання окремо.

   Також при розширеннях екрану від 500 пікселів (горизонтальне положення екрана для смартфону) в уроці з'являється список здобувачів освіти. В ньому відображається інформація про вчасну відвідуваність здобувачем освіти уроку:
1) зелена відмітка - урок відвідано вчасно (у межах визначеної вчителем активності)
2) біла відмітка - урок відвідано до початку заняття або після завершення активності.
3) відмітка відсутня - здобувач освіти урок не відвідував взагалі.
   Інша інформація цього блоку це ПІ здобувача освіти та оцінки.

   Вигляд списку здобувачів освіти для 5 класу (НУШ) з кодами результатів навчання для оцінок.

   Також для 5 класу нової української школи в уроці є поле для ведення журналу спостереження. Такий бланк створюється окремо для кожного уроку.

   На зображені нижче наведено зовнішній вигляд інтерфейсу для спілкування в чаті. Цей інтерфейс автоматично з'являється на початку кожного уроку і відкритий до завершення терміну активності уроку.