SMART школа
єдина освітня інформаційна система для закладів загальної середньої освіти України
довідка користувача
 Реєстрація та налаштування ЗЗСО: Інтерфейс учителя: Інтерфейс здобувача освіти: Додаткові функції адмінпанелі: Класне керівництво (адмінпанель): Додаткова інформація:


повернутися на головну

Налаштування облікового запису ЗЗСО.

   Всі можливості сторінки доступні лише користувачу адміністратор та користувачам з правами "користувачі". На сторінці налаштування облікового запису для зміни доступна така інформація про ЗЗСО: назва ЗЗСО, електронна адреса, тестовий режим, список ТОП відвідувачів, публікація уроку не пізніше.

   Тестовий режим рекомендовано вмикати на період адаптації та навчання користувачів платформи. В цьому режимі дозволяється вільно видаляти створені та опубліковані уроки, оцінки, групи для навчання разом зі створеними для них заняттями, посилання на зовнішні ресурси в уроках та додані зображення. Цей режим не рекомендовано вмикати під час роботи ЗЗСО на платформі, щоб униктути випадкового видалення інформації.
   Публікувати створені чернетки для уроків можна із запізненням відносно початку уроку. Саме цей дозволений час запізнення можна вказати у полі "публікація уроку не пізніше". Цей інтервал повинен бути в межах [0:525600] і вказується у хвилинах (525600 = 1 рік).